Prečo si vybrať solárium Ergoline?

  • Inovatívne a najmodernejšie technológie na trhu solárií

  • Nadčasový dizajn - symbióza vzhľadu a funkcie

  • Pohodlie - aby sa opaľovanie stalo wellness zážitkom

  • Značka - dlhoročný líder v oblasti opaľovania. Milóny spokojných zákazníkov po celom svete.

  • Energetická efektivita - vysoká úspora energie

  • Dômyselné jednoduché ovládanie

Soláriá podľa typu

horizontálne.jpg
Vertikálmneň.jpg
hybridne.jpg

32 úspešných rokov ,, Made in Germany ,,

Značka Ergoline vznikla 25. marca 1987 predstavením solária Ergoline 35. Prvé solárium s fialovým logom prezentovalo nové konštrukčné normy, vysoko kvalitné plasty a čerešničkou na torte bolo zavedenie ergonomicky tvarovanej plochy na ležanie. Veľký úspech Ergoline a rýchly rozvoj solárií na trhu kulminoval v októbri 1996, kedy firma predstavila model Ergoline 500 a 600. Nadčasový design, intenzívny výkon opaľovania, jednoduchá obsluha a nekompromisná kvalita znamenala globálny prelom a podiel na trhu sa zvýšil v nasledujúcich rokoch až 70%. Značku Ergoline nájdete v solárnych štúdiách po celom svete. S každým novým modelom sú zavedené nové inovácie, množstvo komfortných funkcií čo premenilo opaľovanie v posledných rokoch na relaxačné wellness zážitky.

V roku 2016 predstavil Ergoline model Prestige 1600 s novou UV technológiou spolu s inovatívnymi prvkami a nadčasovým designom. Špičkový model stanovuje novú mierku v technológii opaľovania, LED diódy Hybrid Performance a Beauty Light. Kombinácia UV žiarenia červeného svetla Beauty Light umožňuje mimoriadne krásne a intenzívne opálenie pri súčasnej starostlivosti o pleť. Ani rok 2018 nebol výnimkou a Ergoline predstavil vertikálne solárium Sunrise 7200 s technológiou Hybrid Light a na jeseň pribudla do rodiny Ergoline Prestige Lightvision. 

Základom nášho úspechu je tím za značkou Ergoline, preto by sme sa chceli poďakovať ľuďom, ktorí už viac ako 30 rokov pracujú s vášňou a každým dňom sa zlepšujú. Ale bez našich zákazníkov a partnerov by sme neboli ničím a preto veľké ďakujem patrí všetkým fanúšikom slnka, ktorí nám prejavujú dôveru! 

  • Facebook
  • Instagram

Solárne štúdio Ergoline
Bohrova 1
851 01 Bratislava
Kontakt: 0905 501 027

© 2019 Ergoline Slovensko