dc_logo_edited.png

Solárna kozmetika nám prináša vysoko kvalitné prípravky na opaľovanie a starostlivosť o pokožku, s prihlianutim na individuálne potreby súčasnej klientely. Vysoko hydratačné krémy Devoted Creations vám umožnia pocit osvieženia a oživia pokožku po zdravom, primeranom opaľovaní v soláriu. Všetky produktové rady a výrobky na starostlivosť o pokožku obsahujú urýchľovače opálenia, ktoré stimulujú tvorbu pigmentu a vo všetkých produktoch sú obsiahnuté zložky, ktoré poskytujú ochranu tetovania proti vyblednutiu. Tieto urýchľovače zaručujú, že proces opaľovania sa začne po 3-4 minútach.

Základ, tejto vysoko kvalitnej solárnej kozmetiky tvoria špeciálne pre potreby pokožky počas opaľovania namiešané receptúry, ako aj starostlivo vybrané koncentrácie účinných látok.

tannymax-logo.jpg

Solárna kozmetika Tannymax prepožičia vášmu telu krásny opálený vzhľad. Produkty Tannymax vyrába nemecký výrobca Body Cosmetics, ktorý je priekopníkom na trhu v oblasti solárnej kozmetiky. Solárna kozmetika Tannymax je vyrobená z kvalitných surovín rastlinného pôvodu a všetky prípravky sú dermatologicky testované.

Veľkoobchod solárnej kozmetiky

Staňte sa našim partnerom a nakupujte solárnu kozmetiku Tannymaxx a devoted creations za veľkoobchodné ceny. Zaregistrujte sa v našom e-shope a pridelíme vám veľkoobchodné zľavy.

Registrovať sa môžete TU.

  • Facebook
  • Instagram

Solárne štúdio Ergoline
Bohrova 1
851 01 Bratislava
Kontakt: 0905 501 027

© 2019 Ergoline Slovensko