Značka storočia

Značka storočia

ERGOLINE zvolili 15.10. 2009 medzi značky storočia. Viac informácií najdete na tejto linke http://www.marken-des-jahrhunderts.de/marken.html#e

Soláriom Bermuda všetko začalo,  pretože ono dokázalo začiatkom roku 1970 priviesť túto sféru do nemeckých domácností spolu s tým, čo dovtedy bolo vzácne: pekné a zdravé opálenie „made in Germany“. V rámci hľadania inovatívnych skupín produktov bola v sfére solárií úspešná dnešná JK Sales GmbH. Rozhodnutie, ktoré vyhovovalo sortimentu spoločnosti založenej Josefom Kratzom v roku 1927. Až dovtedy, kým sa spoločnosť, so sídlom vo Windhagene  napokon zamerala na výrobu, vývoj a odbyt kvalitných solárií, vyrábala saunové systémy. Výrobnú radu, ktorú zanechala až v roku 1991. Sfére wellnes zostala až dodnes verná s pozoruhodným úspechom. Spolu so zahraničnými spoločnosťami v USA, Švajčiarsku , Francúzku, Poľsku, Anglicku a Holandsku exportuje Ergoline dnes do viac ako 40 krajín zeme. Okrem zameriavania sa na technologicky náročné solária kladie popri tom Ergoline jednoznačný dôraz na orientáciu na trh a zákazníka. Pretože blízkosť zákazníka je tradične dôležitým faktorom úspechu JK-Sales GmbH.

Pod ochrannou známkou Ergoline sa medzitým zozbierala celá flotila vysoko vyspelých solárií. Jeden z najnovších výtvorov z dielne profi-solárií je SONNENENGEL s variabilným UV spektrom. Toto inteligentné solárium sľubuje vynikajúce výsledky opálenia bez rizika spálenia. To celé je možné pomocou senzora pokožky, ktorý rozpozná individuálnu citlivosť na UV a stupeň opálenia pokožky. Z nameraných údajov dokáže SONNENENGEL vypočítať program pre opaľovanie, ktorý poskytne presne toľko UV výkonu, koľko dokáže pokožka zákazníka v tento deň zniesť.

Potenie sa pod umelým slnkom už dávno patrí do minulosti: špeciálne nastavené prúdenia vzduchu omývajú teplo príjemne chladivým vzduchom. A vôbec na samotný komfort sa kladie veľká dôležitosť. Ergonomický celkový koncept sa stará o pohodlné ležanie a kompletné uvoľnenie. Vďaka inovatívnej technike stereofónneho zvuku má Ergoline aj v ozvučení hlavné slovo a teda zákazník si môže svoj slnečný kúpeľ vychutnávať aj po hudobnej stránke. K technologickému štandardu solárií Ergoline patrí tiež jednoduchá obsluha: či už climatronic, opaľovanie ramien alebo tváre - pomocou  kokpitu  solária sa dá samostatne stanoviť intenzita a variácie opaľovania.

Zavedením takzvaného konceptu Optimized  Performance v roku 2009 upevnil Ergoline svoju vedúcu úlohu v technológii UV. Špeciálnou konfiguráciou UV komponentov soláriá Ergoline ponúkajú pri dodržaní nových prísnych noriem EU výrazne lepšie výsledky opálenie bez zvýšeného rizika spálenia. Vysoký komfort a nové technológie sú zdokonalené nezameniteľným designom: avantgardná optika produktov Ergoline  sa stala výrobnou značkou spoločnosti.

Dôležitým základom podnikateľského úspechu Ergoline je zavedenie dlhodobého programu pre vývoj a kvalifikáciu v porovnateľne mladej oblasti. Takto má spoločnosť s vedúcim postavením na trhu dôležitý podiel na tom, že opaľovanie v soláriách sa pre  nadšencov opaľovania všetkých vekových skupín stáva dnes už samozrejmosťou. Pre zabezpečenie kvalifikovaného poradenstva v štúdiách s vybavením Ergoline sú prevádzkovatelia solárií školení v rámci pravidelných školení vo firemnom informačnom centre na odborníkov v citlivej sfére slnko a pokožka. To, čo začalo ako jednoduché horské slnko, je dnes High-Tech produktom, ktorého zodpovedné užívanie doslova jednoznačne sľubuje: dobrý pocit vo vlastnej koži.

Tlač
Prvotriedna kvalita
Prečo si vybrať Ergoline?

10 dobrých dôvodov, prečo si vybrať solária Ergoline.

Značka storočia

Solária Ergoline zvolili medzi značky storočia.

Servis od odborníka

Zabezpečuje komplexné služby týkajúce sa zriadenia a prevádzky solárií.

Vyskúšajte si
Speed Bronzer

Najmodernejší a najefektívnejší Bronzing systém na svete.

Beauty Angel Collagen

Inovatívny koncept pre regeneráciu a omladenie pokožky.

Výsledky kolagénového ošetrenia BEAUTY ANGEL

Anti-aging ošetrenie BEAUTY ANGEL zlepšuje farbu a textúru pleti, zmierňuje pigmentové škvrny, zjemňuje póry, redukuje vrásky a pleť vďaka svetelnej terapii pôsobí žiarivejšie a zdravšie.