Získajte a informujte zákazníkov

Získajte a informujte zákazníkov

Ergoline Vám ponúka profesionálne reklamné materiály zamerané na zákazníkov. Plagáty s  motívmi dobre naladených ľudí podporujú záujem o opálenie a poskytujú podrobné informácie. Pultové letáky a nálepky informujú o ponuke. Nižšie sú uvedené príklady niektorých našich reklamných materiálov. Kompletný výber nájdete na internetovej adrese www.ergoline.de/merchandising.

Náladové plagáty

Opálená pokožkou nielenže vyzerá pekne, ale jednoducho patrí k zdravému a športovému životnému štýlu. Náladové plagáty „Let the sun shine“ a „Beautiful Moments“ vyvolajú v zákazníkoch tie správne emócie.

Informačné plagáty

Plagát vytvorený pre fitnes-centrá vysvetľuje zákazníkom, prečo by sa mali opaľovať práve tu. (Plagát „5 dobrých dôvodov“) Určiť správne typ pokožky pomôže plagát typov pokožky. Nazáklade rôznych znakov sú vysvetlené jednotlivé typy pokožky.

Ukazovatele

Pokiaľ nie je možné jednoducho nájsť jednotlivé zariadenia vo Vašom štúdiu, pomôžte svojim zákazníkom nájsť cestu do solária systémom popisov. Ergoline ponúka vhodné „ukazovatele“ vo forme nálepiek.

Nálepky

Návšteva solária po tréningu je mimoriadne efektívna. Tento poznatok je hlavným motívom kardio-nálepky “Po tréningu sa ľahšie opálite“, ktorú môžete nalepiť kamkoľvek, ale hlavne na všetky kardio-zariadenia.

Stojany na pulty

Vymeniteľný rám s guľatým profilom z umelej hmoty formátu A3. Vhodný na prezentáciu na recepčnom pulte alebo zavesený na stene. Vrátane držiaka na prospekty formátu A6. Odporúčame informačnú brožúru „Fakty a tipy“.

Co-branding

Umiestnite si vlastné informácie a Vaše logo na reklamné materiály. Koncept spoločnej značky ponúka rôzne reklamné opatrenia na individuálne využitie, vrátane jedinečnej life-stylovej fotografie od Ergoline.

Viac informácií o celom programe Ergoline získate na www.ergoline.de alebo nás oslovte osobne. U nás nájdete kompetentných partnerov, širokú podporu a odborné poradenstvo, ktoré právom očakávate od 1 na trhu.

Tlač
Prvotriedna kvalita
Prečo si vybrať Ergoline?

10 dobrých dôvodov, prečo si vybrať solária Ergoline.

Značka storočia

Solária Ergoline zvolili medzi značky storočia.

Servis od odborníka

Zabezpečuje komplexné služby týkajúce sa zriadenia a prevádzky solárií.

Vyskúšajte si
Speed Bronzer

Najmodernejší a najefektívnejší Bronzing systém na svete.

Beauty Angel Collagen

Inovatívny koncept pre regeneráciu a omladenie pokožky.

Výsledky kolagénového ošetrenia BEAUTY ANGEL

Anti-aging ošetrenie BEAUTY ANGEL zlepšuje farbu a textúru pleti, zmierňuje pigmentové škvrny, zjemňuje póry, redukuje vrásky a pleť vďaka svetelnej terapii pôsobí žiarivejšie a zdravšie.