Hosing plus
Ergoline.sk Ergoline.sk Ergoline.sk

SOLÁRIA ERGOLINE TIE NAJLEPŠIE AKÉ SÚ !


Objednajte si kvalitné solárium od ergoline za super cenu!

O NAŠEJ SPOLOČNOSTI

Po dlhoročnej skúsenosti v oblasti prevádzkovania solárií ( od roku 1989 ) sa naša spoločnosť od roku 1996 zaoberá aj predajom a servisom značkových solárií Ergoline, ku ktorým postupne pribudli značky Soltron a Ultrasun, ktorých výhradným dovozcom pre Slovenskú republiku je práve naša spoločnosť. Ponúkame širokú paletu špičkových solárií, skutočnej No.1 medzi profesionálmi. Výkonná profesionálna technika, prvotriedny komfort a fascinujúci design sú hlavnými ukazovateľmi solárií Ergoline. So spôsobom rovnomerného opaľovania píše Ergoline novú kapitolu v napredovaní UV technológií. Pôsobivým príkladom mimoriadnej kompetentnosti značky Ergoline sú ultra – sklenené opaľovače tváre tretej generácie, ktoré prinášajú ešte lepší odrazový a transmisný výkon. Naše servisné oddelenie zabezpečuje komplexné služby týkajúce sa zriadenia prevádzky solária. Servisní technici absolvujú každoročné školenia a technický tréning, poriadané spoločnosťou Ergoline International GmbH. Odborne poradíme pri výbere vhodných priestorov, vhodných typov solárií pri zohľadnení aj prípadnej konkurencie v blízkom okolí. Zabezpečíme dovoz a inštaláciu solárií. Na solária inštalované našim servisným oddelením poskytujeme záruku 2 roky a poskytujeme pozáručný servis, a to na všetky typy solárií. Sme presvedčení, že v našej hlavnej oblasti pôsobenia, opaľovaní, došlo takmer vo všetkých krajinách k zmene trendu. Nielen zmena postoja organizácií na výskum rakoviny v Anglicku a v Holandsku ukazuje na postupne rastúce povedomie o pozitívnych účinkoch primeraného opaľovania. Rastúci počet pozitívnych správ o UV-žiarení a slnečnom vitamíne D podporuje túto tendenciu. Napriek tomu naďalej platí, že všetci musíme stále zlepšovať profesionálne vystupovanie v rámci celého odvetvia aj na úrovni prevádzkovateľov solárií. Žiaľ, výsledky testov v jednotlivých soláriách sú často zlé, čo ukazuje na zvýšenú potrebu konať v tejto oblasti. Tu sme odkázaní aj na Vašu pomoc a nasadenie, aby sme naďalej zlepšovali celkový imidž našej branže. Dúfame, že spoločnými silami dosiahneme úspešný rok 2013. Váš GPJ, spol. s r.o.- ERGOLINE SK team
kosik

200

PREDANÝCH PRODUKTOV
like

100

SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV
skusenosti

4

ROKY SKÚSENOSTÍ
projekty

100

REALIZOVANÝCH PROJEKTOV

PRODUKTY


ČO ZABEZPEČUJEME ?

Naše servisné oddelenie zabezpečuje komplexné služby týkajúce sa zriadenia prevádzky solárneho štúdia. Odborne Vám poradíme pri výbere vhodných priestorov, výbere solárií s prihliadnutím na konkurenciu vo vašom blízkom okolí.
Čistenie solárií
Pravidelné čistenie solárií je jedným zo servisných intervalov, ktoré treba dodržiavať aby vaše solárium uspokojivo spĺňalo požadované nároky. Podľa prašnosti prostredia, v ktorom sa solárium prevádzkuje sa nastaví v ovládaní solária pravidelný interval, ktorý vás upozorní kedy treba vyčistiť filtre, UV trubice, vnútro akrylovej dosky a pod. Pravidelnou starostlivosťou zabezpečíte spoľahlivé fungovanie solária. Ľahká údržba použitých materiálov zjednodušuje personálu solárneho štúdia čistenie ľahko dostupných častí. Údržba a starostlivosť sú spolurozhodujúce o tom, či solárium uspokojivo spĺňa požadované nároky. Dodržiavanie predpísaných intervalov údržby a svedomitá realizácia údržbárskych prác sú bezpodmienečne nutné.
Meranie hustoty toku žiarenia UV trubíc
Zákon predpisuje, že každé solárium musí mať certifikát o meraní UV žiarenia. Meranie je potrebné vykonať pri každej výmene trubíc. Firma GPJ spol. s r.o. má akreditáciu na výkon merania. Nemusíte kontaktovať RÚVZ a objednávať meranie. Náš vyškolený personál vykonáva meranie, potrebné pri kúpe nového solária alebo výmene nových UV žiariviek.
Dovoz, montáž a demontáž
Na nové soláriá inštalované našim servisným oddelením poskytujeme záruku 24 mesiacov, na montáž repasovaných solárií poskytujeme záruku na základe dohody. Montáž a elektrické pripojenie musia zodpovedať národným predpisom.
Sťahovanie solárií a záručný servis
Sťahovanie solárií a záručný servis, poskytujeme na solária inštalované našim servisným oddelením. Zabezpečujeme dodržiavanie všetkých servisných intervalov predpísaných výrobcom solária, ktoré každý náš zákazník obdrží pri odovzdávaní kompletnej dokumentácie k soláriu pozáručný servis na všetky druhy solárií, poskytujeme na základe objednávky zákazníka.
Nakonfigurovanie solárií na Európsku normu STN EN 60335-2-27
Podľa technickej normy na Slovensku je intenzita UVB žiarenia v svetelných UV trubiciach obmedzená na 0,3W/m², to je erytemálna hodnota. Táto norma je už dlhšie platná v celej EU. Pri niektorých soláriách je potrebné vymeniť nasledovné náhradné diely : UV trubice, filtre a software v soláriu.
Repasovanie solárií a predaj náhradných dielov
Predaj a výmena náhradných dielov. Obnovu opotrebených, poškodených častí solária vám zabezpečí naše servisné oddelenie. Životnosť všetkých náhradných dielov v soláriu nájdete pri Ergoline a soláriách vo všetkých návodoch na použitie, ktoré obdržíte pri kúpe solária.
Predaj a výmenu UV trubíc
poskytujeme na všetky značky a typy solárií, na základe výberu vhodných UV trubíc, výbojok, štartérov pre vaše solárium.

KONTAKTUJTE NÁSKONTAKTNÉ INFORMÁCIE

Adresa :
$firma
$adresa

Kontaktný email :
$kontakt_email

Tel. kontakt :
$kontakt_tel

Pracovná doba :
$prac_doba
© 2018 Všetky práva vyhradené solária Ergoline.sk | Vytvoril dsdesign.sk