Speed Bronzer

Speed Bronzer

Najmodernejší a najefektívnejší Bronzing systém na svete.

Speed Bronzer s Magnetic Bronzing Systémom predstavuje vylepšenie v oblasti sprejových systémov bez UV žiarenia. Špičková technológia , vhodná na každodennú aplikáciu, zameraná na pohodlie a jednoduchosť použitia.

Rozprašovaná farba je akoby magnetom priťahovaná priamo na pokožku a hneď sa vstrebáva. Vďaka nášmu revolučnému postupu sa stráca len 15% farby a vôbec nevzniká na pokožke nepríjemný vlhký poprašok ako pri ostatných sprejových systémoch.

So Speed Bronzerom môžete môžete okamžite zvýšiť svoj zisk, pretože aplikácia trvá oproti doterajším vlhkým systémom len 4 minúty. Speed Bronzer je najlepším riešením pri hľadaní vhodného sprejového systému pre Vaše podnikanie, ktoré zmení Váš postoj k samoopaľovaniu. Už za niekoľko dní môžete profitovať zo zákazníkov, ktorí uprednostňujú zhnednutie bez UV- žiarenia.

Speed Bronzer je jednoducho správna voľba pre každé fitnes centrum, solárium, kozmetický salón. Úplne jednoduchá aplikácia – neuveriteľný výsledok. Sprejový systém Speed Bronzer sa prispôsobí individuálnym požiadavkám a očakávaniam každého zákazníka.

Neprirodzene pôsobiace opravné pruhy, fľaky sú minulosťou. Aby sa dalo dosiahnuť pre každého zákazníka vhodné zhnednutie, možno si vybrať výrobky v rôznych farebných odtieňoch a intenzitách. Direct Bronzer má okažitý výsledok, s Clear Bronzerom sa dosiahne hĺbková zhnednutie počas 8 hodín..

V ponuke je 8 odlišných hnedých odtieňov. Od nordického bronzeru pre svetlý typ pleti, po brazílsky Bronzer pre tropickú hnedosť.

Použitím výrobkov Speed Bronzer získajú zákazníci výhodu okamžitého viditeľného výsledku vďaka úplne prirodzene žiariacim farebným pigmentom a ešte v ten večer triumfovať so závideniahodnou pokožkou.

Tlač
Prvotriedna kvalita
Prečo si vybrať Ergoline?

10 dobrých dôvodov, prečo si vybrať solária Ergoline.

Značka storočia

Solária Ergoline zvolili medzi značky storočia.

Servis od odborníka

Zabezpečuje komplexné služby týkajúce sa zriadenia a prevádzky solárií.

Vyskúšajte si
Speed Bronzer

Najmodernejší a najefektívnejší Bronzing systém na svete.

Beauty Angel Collagen

Inovatívny koncept pre regeneráciu a omladenie pokožky.

Výsledky kolagénového ošetrenia BEAUTY ANGEL

Anti-aging ošetrenie BEAUTY ANGEL zlepšuje farbu a textúru pleti, zmierňuje pigmentové škvrny, zjemňuje póry, redukuje vrásky a pleť vďaka svetelnej terapii pôsobí žiarivejšie a zdravšie.