Prečo si vybrať Ergoline?

Prečo si vybrať Ergoline?

Úspešní profesionáli v oblasti opaľovania vedia, o čo ide v obchode so slnkom:
vysokokvalitné výrobky, spoľahlivý servis, výborný koncept a predovšetkým silná značka.
Ten, kto si vyberie Ergoline, získa hneď výrazný náskok.

Porovnajte si to jednoducho sami. Menej by Vás nemalo uspokojiť.

1. SILNÁ ZNAČKA

Ergoline je na celom svete s odstupom najobľúbenejšia značka solárií; ako u prevádzkovateľov solárií, tak aj u opaľujúcich sa zákazníkov. Je to hneď z niekoľkých dobrých dôvodov. Kto sa dnes rozhodne pre profesionálne opaľovacie zariadenie číslo 1, zabezpečí si solídny základ pre úspešné podnikanie v tejto oblasti. Profituje pritom nie len zo spoľahlivosti a dlhej životnosti našich produktov pri intenzívnom nasadení v soláriu, ale aj z výnimočne vysokej hodnoty použitých solárií Ergoline pri ich opätovnom predaji.

2. OVERENÁ BEZPEČNOSŤ

So značkou Ergoline nič neriskujete. Všetky soláriá Ergoline majú certifikát TÜV (technická kontrola v SRN) so značkou GS (overená bezpečnosť) a, samozrejme, aj zákonom predpísané označenie CE. Všetky súčiastky, ktoré vyžadujú pravidelnú údržbu a starostlivosť sú ľahko prístupné a vďaka inteligentnému spínaciemu mikrosystému viacnásobne zabezpečené a pri poruchách sa automaticky vypnú.

3. ZARUČENÁ KVALITA

Na výrobu našich solárií používame výlučne súčiastky z vysokokvalitných surovín. Všetky materiály sú testované na odolnosť, napr. voči UV- žiareniu a čistiacim prostriedkom, ako aj na zdravotnú nezávadnosť. Naše moderné výrobné postupy a naši kvalifikovaní spolupracovníci sú zárukou dôkladného spracovania. Než opustí solárium Ergoline našu továreň, musí sa podrobiť mnohým testom a skúškam funkčnosti. Aj vďaka certifikátu TÜV podľa DIN ISO EN 9001, ktorý sme získali ako prvý výrobca v našom odbore, je dokumentovaná naša vysoká náročnosť na kvalitu.

4. BEZCHYBNÝ SERVIS

Ak sa predsa len vyskytne na niektorom soláriu Ergoline technický problém, môžete sa spoľahnúť na našu celoplošnú servisnú sieť. Samozrejmosťou je rýchla a odborná pomoc pri opravách, ktoré vykonávajú výlučne naši autorizovaní a vyškolení spolupracovníci servisu. Najdôležitejšie náhradné diely majú naši technici vždy k dispozícii. Ďalších 5

Tlač
Prvotriedna kvalita
Prečo si vybrať Ergoline?

10 dobrých dôvodov, prečo si vybrať solária Ergoline.

Značka storočia

Solária Ergoline zvolili medzi značky storočia.

Servis od odborníka

Zabezpečuje komplexné služby týkajúce sa zriadenia a prevádzky solárií.

Vyskúšajte si
Speed Bronzer

Najmodernejší a najefektívnejší Bronzing systém na svete.

Beauty Angel Collagen

Inovatívny koncept pre regeneráciu a omladenie pokožky.

Výsledky kolagénového ošetrenia BEAUTY ANGEL

Anti-aging ošetrenie BEAUTY ANGEL zlepšuje farbu a textúru pleti, zmierňuje pigmentové škvrny, zjemňuje póry, redukuje vrásky a pleť vďaka svetelnej terapii pôsobí žiarivejšie a zdravšie.