Pre kozmetické salóny

Pre kozmetické salóny

Programom Beauty Line spoločnosť Ergoline po prvýkrát prezentuje koncept vyvinutý špeciálne pre segment Beauty, ktorý zahŕňa soláriá ako aj prístroje z oblasti Anti-Aging (proti starnutiu) a Wellness. Beauty Line od Ergoline-u je presne prispôsobený požiadavkám kozmetických salónov, wellness-zariadení a kúpeľov.

Beauty Line – Tanning

Beauty Line – Tanning zahŕňa zariadenia na opaľovanie celého tela alebo jeho jednotlivých častí, ktoré sa vyznačujú kompaktnými rozmermi, osvedčenými UV-technológiami, vysokým komfortom a mimoriadne výhodnou cenou.

Inovatívne technológie spoločnosti Ergoline zaručujú rovnomerné a intenzívne opálenie od hlavy až po päty. Všetky solárne zariadenia majú certifikát TÜV so značkou GS pre overenú bezpečnosť a spĺňajú, samozrejme, všetky najnovšie smernice EÚ a normy.

Základnou vlastnosťou zariadení Ergoline, ktorú vystihuje už aj názov spoločnosti, sú ergonomické koncepty pre maximálne pohodlie pri opaľovaní. Ležadlá a kreslá sú optimálne prispôsobené ľudskému telu a zabezpečujú tak bezchybné, dokonalé opálenie.

Jedinečný je aj komfort pri obsluhe solárií Ergoline. Prehľadné obslužné panely a intuitívna obsluha zabezpečujú mimoriadne jednoduché nastavenie všetkých opaľovacích funkcií.

Beauty Angel – Collagen

Beauty  Angel – Collagen predstavuje inovatívny koncept pre wellnes a Anti-Aging. Kolagénové lampy využívajú viditeľné červené svetlo frekvencie 633 nm na znovuoživenie procesu foto-bio-stimulácie. Tento proces je spoluzodpovedný za tvorbu kolagénu a elastínu, ktoré udržujú pleť napätú a hladkú.

Starnutie pokožky je ovplyvnené hlavne dvomi faktormi. S pribúdajúcim vekom sa spomaľuje látková výmena. To spôsobuje zníženie bunečnej energie fibroblastov (bunky, ktoré produkujú kolagén a elastín). Taktiež sa znižuje schopnosť tela produkovať výživné látky potrebné pre fibroblasty. Výsledkom je znížená tvorba kolagénu a elastínu – teda látok, ktoré pokožka potrebuje, aby pôsobila mlado a sviežo.

Vyberte si niektorý z týchto atraktívnych modelov. Ergoline Beauty Angel C28 je výnimočný svojím ležadlom, ktoré poskytuje dokonalé uvoľnenie počas Anti-Aging procedúry. Ergoline Beauty Angle CVT42 ponúka navyše Whole Body Vibration (vibrovanie celého tela). Spája tým v sebe nielen inovatívnu svetelnú terapiu, ale aj zdraviu prospešný tréning. Umožňuje to vibračná platňa, ktorá je zabudovaná v podložke. Pôsobením jemných kmitov je namáhané kompletné svalstvo tela.

Tlač
Prvotriedna kvalita
Prečo si vybrať Ergoline?

10 dobrých dôvodov, prečo si vybrať solária Ergoline.

Značka storočia

Solária Ergoline zvolili medzi značky storočia.

Servis od odborníka

Zabezpečuje komplexné služby týkajúce sa zriadenia a prevádzky solárií.

Vyskúšajte si
Speed Bronzer

Najmodernejší a najefektívnejší Bronzing systém na svete.

Beauty Angel Collagen

Inovatívny koncept pre regeneráciu a omladenie pokožky.

Výsledky kolagénového ošetrenia BEAUTY ANGEL

Anti-aging ošetrenie BEAUTY ANGEL zlepšuje farbu a textúru pleti, zmierňuje pigmentové škvrny, zjemňuje póry, redukuje vrásky a pleť vďaka svetelnej terapii pôsobí žiarivejšie a zdravšie.