Pre fitness centrá

Pre fitness centrá

Vedeli ste, že traja zo štyroch návštevníkov fitnes centier pravidelne chodia do solária? A že využitie solárií vo fitnes centrách neustále rastie?

Návštevníci fitnes centier hľadajú únik pred všedným dňom a ich cieľom je atraktívnosť, zdravie, uvoľnenie a wellness. K atraktívnemu vzhľadu patrí pre mnohých návštevníkov fitnes aj pekne opálená pokožka. Vďaka zvýšenému zásobeniu kyslíkom v pokožke je použitie solária po tréningu mimoriadne efektívne.

Ponuka profesionálnych solárií vo fitnes centre je nielen zákazníkmi očakávaná ale ich prostredníctvom môžete výrazne zvýšiť zisky Vášho centra. Obrat na meter štvorcový je pri soláriách asi desaťkrát vyšší než obrat na meter štvorcový v telocvični s fitnes prístrojmi.

 • ďalší zdroj zisku
 • zvýšenie kvality vášho fitnes-štúdia
 • podpora vernosti zákazníkov

ZÍSKAJTE A INFORMUJTE ZÁKAZNÍKOV

CHUŤ NA OPÁLENIE
Ergoline Vám ponúka profesionálne reklamné materiály zamerané na zákazníkov. Plagáty s  motívmi dobre naladených ľudí podporujú záujem o opálenie a poskytujú podrobné informácie. Pultové letáky a nálepky informujú o ponuke. Nižšie sú uvedené príklady niektorých našich reklamných materiálov. Kompletný výber nájdete na internetovej adrese www.ergoline.de/merchandising.

NÁLADOVÉ PLAGÁTY
Opálená pokožkou nielenže vyzerá pekne, ale jednoducho patrí k zdravému a športovému životnému štýlu. Náladové plagáty „Let the sun shine“ a „Beautiful Moments“ vyvolajú v zákazníkoch tie správne emócie.

INFORMAČNÉ PLAGÁTY
Plagát vytvorený pre fitnes-centrá vysvetľuje zákazníkom, prečo by sa mali opaľovať práve tu. (Plagát „5 dobrých dôvodov“) Určiť správne typ pokožky pomôže plagát typov pokožky. Nazáklade rôznych znakov sú vysvetlené jednotlivé typy pokožky.

UKAZOVATELE
Pokiaľ nie je možné jednoducho nájsť jednotlivé zariadenia vo Vašom štúdiu, pomôžte svojim zákazníkom nájsť cestu do solária systémom popisov. Ergoline ponúka vhodné „ukazovatele“ vo forme nálepiek.

NÁLEPKY
Návšteva solária po tréningu je mimoriadne efektívna. Tento poznatok je hlavným motívom kardio-nálepky “Po tréningu sa ľahšie opálite“, ktorú môžete nalepiť kamkoľvek, ale hlavne na všetky kardio-zariadenia.

STOJANY NA PULTY
Vymeniteľný rám s guľatým profilom z umelej hmoty formátu A3. Vhodný na prezentáciu na recepčnom pulte alebo zavesený na stene. Vrátane držiaka na prospekty formátu A6. Odporúčame informačnú brožúru „Fakty a tipy“.

CO-BRANDING
Umiestnite si vlastné informácie a Vaše logo na reklamné materiály. Koncept spoločnej značky ponúka rôzne reklamné opatrenia na individuálne využitie, vrátane jedinečnej life-stylovej fotografie od Ergoline.

Viac informácií o celom programe Ergoline získate na www.ergoline.de alebo nás oslovte osobne. U nás nájdete kompetentných partnerov, širokú podporu a odborné poradenstvo, ktoré právom očakávate od 1 na trhu.

PRIPRAVENÍ NA ÚSPECH

Ergoline je synonymom pre odborné opaľovanie a znamená UV-technológie budúcnosti, inovatívny dizajn, vynikajúce vypracovanie a príkladné pohodlie. Profesionáli v oblasti opaľovania môžu od očakávať od jednotky na trhu bezproblémovú prevádzku solária. Perfektný servis a ľahko udržiavateľné materiály uľahčujú každodennú prevádzku.

Vysokú popularitu, obľúbenosť a spokojnosť investorov aj zákazníkov so soláriami značky Ergoline vo fitnes odvetví dokazuje okrem iného aj každoročné získanie ceny Body-life Awards udeľovanej od vzniku štúdie spokojnosti zákazníkov EMNID.

Spoľahnite sa na našu rozsiahlu kompetenciu. Radi Vám ukážeme ako môžete získať viac obratu na štvorcový meter. A neposlednom rade ponúknete svojim zákazníkom nezabudnuteľný zážitok z opaľovania.

 • inovatívne uv-technológie
 • kvalitné materiály a dôkladné vypracovanie
 • výnimočná ergonómia
 • nadčasový dizajn spájajúci vzhľad a funkčnosť
 • jednoduchá starostlivosť a manipulácia
 • profesionálna podpora

NAJVHODNEJŠIE SOLÁRIUM PRE VAŠE FITNES CENTRUM

ERGOLINE INSPIRATION

ERGOLINE INSPIRATION

Ergoline Inspiration stanovuje svojím vybavením a atraktívnou cenou štandard v kompaktnej triede. Solárium sa prezentuje mimoriadne atraktívnym stylingom a fascinujúcim svetelným dizajnom. Dostatok priestoru, mnohé komfortné prvky a voliteľný 3D-Sound-System robia z opaľovania v zariadeniach Ergoline Inspiration neopakovateľný zážitok. Prehľadný ovládací panel s intuitívnou symbolikou ako aj zvukový návod umožňujú skutočne jednoduché ovládanie všetkých funkcií opaľovania. Z toho vyplýva minimálna potreba poradenstva vo Vašom fitnes centre.

Všetky soláriá Ergoline sú budované tak, aby boli všetky ovládacie prvky ľahko dostupné. Ľahko udržiavateľné materiály mimoriadne zjednodušujú čistenie.

 • VEĽKÁ KABÍNA NA OPAĽOVANIE A MIMORIADNE ŠIROKÉ LEŽADLO BODYFORM PLUS
 • ATRAKTÍVNY STYLING A FASCINUJÚCI SVETELNÝ DIZAJN
 • VOLITEĽNÁ FUNKCIA AQUA FRESH A AROMA
 • VOLITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO: 3D-SOUND-SYSTEM s PRIPOJENÍM NA MP3 PRE INDIVIDUÁLNY HUDOBNÝ ZÁŽITOK
 • JEDNODUCHÁ OBSLUHA VĎAKA VOLITEĽNÉMU ZVUKOVÉMU NÁVODU VOICE GUIDE

ERGOLINE SUNRISE VIBRA SHAPE

ERGOLINE SUNRISE VIBRA SHAPE

Ergoline Sunrise 488 Vibra Shape ponúka opaľovanie vo vertikálnej dimenzii. Vďaka svojim voliteľným prvkom zvyšujúcim pohodlie je toto vertikálne solárium mimoriadne zaujímavé práve pre zákazníkov z oblasti fitnes a wellness. Pretože vďaka vibračnej platni Vibra Shape sľubuje toto solárium nielen bezchybné opálenie ale športový tréningový efekt. Umožňuje to vibračná platňa zabudovaná v podstave solária, ktorá svojimi kmitmi aktivuje svalstvo celého tela.

Vibra Shape podporuje rast svalovej hmoty, spúšťa spaľovanie tukov a vďaka napätiu vo väzivovom tkanive je účinnou prevenciou proti celulitíde. Lepším zásobovaním pokožky výživnými látkami sa zväčšuje aj účinnosť opaľovania. Aromatizovaná para v spreji z voliteľnej Aqua Fresh & Aroma sa spolu s tichým a výkonným ventilátorom postarajú o mimoriadne osviežujúci zážitok z opaľovania. Voliteľná výbava 3D-Sound s pripojením MP3 a SD-Card premení opaľovaciu kabínu na koncertnú sieň.

 • TECHNOLÓGIA BUDÚCNOSTI DYNAMIC POWER V ZARIADENÍ SUNRISE 488
 • VOLITEĽNÝ VIBRA SHAPE PRE FITNES POČAS OPAĽOVANIA
 • POCIT WELLNESS VĎAKA VOLITEĽNEJ FUNKCIE AQUA FRESH & AROMA
 • VENTILÁCIA SILENT COOLING: EXTRÉMNE TICHÁ A VÝKONNÁ
 • EŠTE VÄČŠIA ZÁBAVA VĎAKA VOLITEĽNÉMU 3D-SOUND S MOŽNOSŤOU MP3
 • JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE VĎAKA VOLITEĽNÉMU VOICE GUIDE
Tlač
Prvotriedna kvalita
Prečo si vybrať Ergoline?

10 dobrých dôvodov, prečo si vybrať solária Ergoline.

Značka storočia

Solária Ergoline zvolili medzi značky storočia.

Servis od odborníka

Zabezpečuje komplexné služby týkajúce sa zriadenia a prevádzky solárií.

Vyskúšajte si
Speed Bronzer

Najmodernejší a najefektívnejší Bronzing systém na svete.

Beauty Angel Collagen

Inovatívny koncept pre regeneráciu a omladenie pokožky.

Výsledky kolagénového ošetrenia BEAUTY ANGEL

Anti-aging ošetrenie BEAUTY ANGEL zlepšuje farbu a textúru pleti, zmierňuje pigmentové škvrny, zjemňuje póry, redukuje vrásky a pleť vďaka svetelnej terapii pôsobí žiarivejšie a zdravšie.