Táto webstránka používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. | Viac o COOKIES
Hosing plus
Ergoline.sk Ergoline.sk Ergoline.sk Ergoline.sk

SUNRISE 7200 Hybrid

SUNRISE 7200 Hybrid

Ergoline Sunrise 7200 Hybrid Performance LED Advanced Design

 

Hybridná LED technológia Sunrise 7200 poskytuje prirodzené bezproblémové opálenie s pridanou starostlivosťou o pleť. Kombinácia UV svetla a červenej krásy Light zaručuje prirodzené a dlhotrvajúce opálenie so súčasnou starostlivosťou o pleť. Počas opaľovania, hlavne tváre a dekoltu, sú hýčkané špeciálnymi svetelnými LED diódami Beauty - pre zamatovo jemnú pokožku a zvlášť sviežu pleť. Na tele, 14 žiaroviek smartsun PLUS zaručuje žiarivú pleť s efektom krásy. Sunrise Hybrid Light tiež ponúka tri programy na mieru od spoločnosti Sunstyle - aby sa vaši zákazníci mohli rozhodnúť, ako sa chcú tešiť zo slnka.

Vďaka svojmu tvaru sa Vibra stáva súčasťou kondičného tréningu (za príplatok) Vibra Shape simuluje 20 000 krokov len za 10 minút! Bočné striedavé vibrácie dosky Vibra Shape majú množstvo pozitívnych účinkov na fitness. Podporujú rast svalov, stimulujú spaľovanie tukov, napínajú spojivové tkanivá a podporujú mobilitu a koordináciu tela. Zlepšené dodávanie kyslíka do pokožky tiež zosilňuje účinok opaľovania. Voľba štyroch rôznych tréningových programov a spoločné jemné vibrácie robia Vibra Shape ideálnym tréningom - aj pre starších používateľov. Možnosť zapnúť solárium do programu osobného trénera pre vašich klientov.

Na prvý pohľad, Sunrise 7200 zapôsobí jedinečnou LED Light Show a vzrušujúce čiary v typickom dizajne Ergoline. Nový systém posuvných dverí umožňuje ľahký prístup a poskytuje jasný pohľad na jasne osvetlený interiér. Tunely s otvoreným vrcholom poskytujú svojim zákazníkom relaxačný pocit vo voľnom priestranstve, keď sa opaľujú.

Hybridná LED dióda Sunrise 7200 poskytuje prirodzené bezproblémové opálenie s pridanou starostlivosťou o pleť. Kombinácia UV svetla a červenej krásyBeauty Light zaisťuje žiarivé a dlhotrvajúce opaľovanie so súčasnou starostlivosťou o pleť. Sunrise Hybrid Light ponúka aj tri programy na mieru Sunshine, ktoré si zákazníci vyberajú - aby sa zákazníci rozhodli, ako si chcú vychutnávať slnko.
Dynamické, elektronické predradníky (Dynamic Performance) zaručujú trvalý výkon pri UV žiarení so zvýšenou životnosťou lampy až do 1000 hodín.

 

Nový Sunrise spĺňa náročné požiadavky zákazníkov, kde už nestačí len opálenieVIAC INFORMÁCIÍ PRODUKTOCH SUNRISE 7200 Hybrid , NA NAŠOM ESHOPEkosik

700

Predaných produktov
like

1086

spokojných zákazníkov
skusenosti

22

roky skúseností
projekty

400

realizovananých projektov
© 2018 Všetky práva vyhradené solária Ergoline.sk | Vytvoril dsdesign.sk