Táto webstránka používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. | Viac o COOKIES
Hosing plus
Ergoline.sk Ergoline.sk Ergoline.sk Ergoline.sk

SUNRISE 7200

SUNRISE 7200

Ergoline Sunrise 7200 Performance Advanced Design

Cenovo dostupný vstup do špičkovej triedy stojaceho opaľovania! Dokonca aj na prvý pohľad Sunrise zapôsobí svojim pútavým, osvetleným dizajnom životného štýlu. Svetlý interiér pozýva svojich zákazníkov na nové opaľovanie. 3D zvukový systém s Bluetooth® Connect zaručuje výborný zvuk. Aby sa Vaši zákazníci udržali v pohode počas opaľovania, nová ventilácia Surround Cooling PLUS zaručuje svieži vietor od hlavy až po päty. Všetky nastavenia, pre komfort opaľovania je možné jednoducho vybrať stlačením tlačidla na novom ovládacom paneli Smart Control, ktorý je ľahko ovládateľný.

Vďaka svojmu tvaru sa Vibra stáva súčasťou kondičného tréningu (za príplatok) Vibra Shape simuluje 20 000 krokov len za 10 minút! Bočné striedavé vibrácie dosky Vibra Shape majú množstvo pozitívnych účinkov na fitness. Podporujú rast svalov, stimulujú spaľovanie tukov, napínajú spojivové tkanivá a podporujú mobilitu a koordináciu tela. Zlepšené dodávanie kyslíka do pokožky tiež zosilňuje účinok opaľovania. Voľba štyroch rôznych tréningových programov a spoločné jemné vibrácie robia Vibra Shape ideálnym tréningom - aj pre starších používateľov. Možnosť zapnúť solárium do programu osobného trénera pre vašich klientov.

Na prvý pohľad, Sunrise 7200 zapôsobí jedinečnou LED Light Show a vzrušujúce čiary v typickom dizajne Ergoline. Nový systém posuvných dverí umožňuje ľahký prístup a poskytuje jasný pohľad na jasne osvetlený interiér. Tunely s otvoreným vrcholom poskytujú svojim zákazníkom relaxačný pocit vo voľnom priestranstve, keď sa opaľujú.

 VIAC INFORMÁCIÍ PRODUKTOCH SUNRISE 7200 , NA NAŠOM ESHOPEkosik

700

Predaných produktov
like

1086

spokojných zákazníkov
skusenosti

22

roky skúseností
projekty

400

realizovananých projektov
© 2018 Všetky práva vyhradené solária Ergoline.sk | Vytvoril dsdesign.sk