Táto webstránka používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. | Viac o COOKIES
Hosing plus
Ergoline.sk Ergoline.sk Ergoline.sk Ergoline.sk

AFFINITY 990 HYBRID

AFFINITY 990 HYBRID

Ergoline Affitiny 990 Hybrid Performance SLP

Prírastok do rodiny Hybridných solárií - s novým tvárovým žiaričom Smart Light Performance. Kombinácia vysokovýkonného tvárového žiariča, 120 - násobné pokrytie reflektora a novo vyvinutého filtračného disku poskytuje intenzívne a dlhotrvajúce opálenie. Červené komponenty Beauty Light podporujú krvný obeh a tým optimalizujú výsledky opaľovania - bez vyššej dávky UV žiarenia. Zároveň Beauty Light vyživuje pokožku pri opaľovaní, ktorá je krásne svieža. Tri opaľovače ramien dokončia spektrum kombináciou UVB a Beauty Light, kde sa po niekoľkých hodinách po opaľovaní vyvinie krásne prirodzené a dlhotrvajúce opálenie.

Aj v oblasti tela ponúka technológia Hybrid Performance dokonalé opálenie. V pomere 2:1 34 žiariviek SmartSun Plus a 16 UV žiariviek Trend Advanced garantujú pekné a dlhotrvajúce opálenie. Dynamický výkon zaručuje 100% výkon a dlhú životnosť lámp až 1000 hodín.

Vysoko lesklá biela povrchová úprava a dvojfarebná LED Light Show robia z nového modelu Affinity 990 Hybrid Performance SLP vizuálny vrchol vo vašom štúdiu.

 VIAC INFORMÁCIÍ PRODUKTOCH AFFINITY 990 HYBRID , NA NAŠOM ESHOPEkosik

700

Predaných produktov
like

1086

spokojných zákazníkov
skusenosti

22

roky skúseností
projekty

400

realizovananých projektov
© 2018 Všetky práva vyhradené solária Ergoline.sk | Vytvoril dsdesign.sk