Táto webstránka používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. | Viac o COOKIES
Hosing plus
Ergoline.sk Ergoline.sk Ergoline.sk Ergoline.sk

Prestige 1600

 Prestige 1600

Ergoline Prestige 1600 Hybrid Performance LED

 

Najnovší prírastok do našej ,, rodiny ,, solárií. Najnovšia technológia od Ergoline. Súhra vysoko výkonného žiariča, 120-násobne špeciálne potiahnutého skleneného reflektora a novo vyvinutého filtračného skla, poskytuje mimoriadne prirodzené a napriek tomu intenzívne a dlhotrvajúce opálenie. Červené spektrum svetla Beauty Light podporuje prekrvenie a optimalizuje tak výsledky opaľovania - bez vyššej dávky UV žiarenia. Spektrum svetla Beauty Light súčasne ošetruje pokožku už pri slnení a pomáha dosiahnuť mimoriadne peknú a sviežu pleť. Veľký úspech naznačuje, že tento koncept predstavuje zaujímavú alternatívu k tradičným spôsobom opaľovania tváre. Vhodná voľba pre každého zákazníka, vďaka možnosti nastavenia intenzity opálenia. 

52 UV trubíc, z toho 38 x TREND Dynamic 160W-R E33 (160-R-32/2,2) a 14 x Smartsun 160W R35 (160-R-36/4,1) 4 x 520W tvárové výbojky, 3 x Smartsun 8W a 2 x 250W opaľovače ramien. Ventilácia celého tela, Climatronic, Bluetooth, 3D Sound, Aqua fresh, Aróma. Pristranná plocha na ležanie, kde nejde len o opálenie ale aj relax.

 

1min/ od 1,10€

 

 

Nový trend v opaľovaní - hybridné soláriá

Nová a úspešná technológia dnešných dní - Beauty (červené svetlo) a UV žiarenie. Hybrid Performance LED - technológia je nová, jedinečná kombinácia klasického UV žiarenia t.j. UV žiarenia ako ho poznáme a červeného beauty light svetla, ktorá umožňuje mimoriadne krásne a prirodzené opaľovanie a súčasnú starostlivosť o pleť. Tento inteligentný svetelný výkon je v súčasnosti najnovšou technológiou, samozrejme od Ergoline, kde ide o kombináciu intenzívneho - opaľovacieho UV žiarenia a vyživujúceho beauty svetla, aj v oblasti tváre – vysokotlakovej výbojky, čo je vo svete jedinečné. Ideálna kombinácia, ktorá pokožku príjemne naštartuje, pripraví na slnko a zároveň ju aj zvláčni a posilní. Dôležité je pritom dbať aj na správnu kozmetiku. Tu sa mnoho ľudí však dopúšťa závažných chýb a to tým, že používajú do solárií, kozmetiku určenú na prírodné slnko. Hybridné solária kombinujú opaľovanie s terapiou kolagénom. Ten je pre pokožku a jej zdravie veľmi dôležitý. Výrobcovia solárnej kozmetiky, podľa motta : Zhnednutie bez následkov, priniesli na trh, súčasne s možnosťou hybridného opaľovania, špeciálnu kozmetiku C2–s individuálne namiešanými účinnými látkami, ktorej cieľom je vytvoriť v pokožke optimálne podmienky na rýchle a intenzívne zhnednutie a zároveň dosiahnutú hnedosť,si čo najdlhšie udržať. Pri opaľovaní v soláriu nejde o ochranu pred svetelnými lúčmi, to by bolo skôr kontraproduktívne, ale o účinnosť zhnednutia a pred, počas a po opaľovaní zabezpečiť koži prísun všetkých látok, ktoré počas opaľovania stráca.

 VIAC INFORMÁCIÍ PRODUKTOCH Prestige 1600 , NA NAŠOM ESHOPEkosik

700

Predaných produktov
like

1086

spokojných zákazníkov
skusenosti

22

roky skúseností
projekty

400

realizovananých projektov
© 2018 Všetky práva vyhradené solária Ergoline.sk | Vytvoril dsdesign.sk