Táto webstránka používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. | Viac o COOKIES
Hosing plus
Ergoline.sk Ergoline.sk Ergoline.sk Ergoline.sk

O NAŠEJ SPOLOČNOSTI

Po dlhoročnej skúsenosti v oblasti prevádzkovania solárií ( od roku 1989 ) sa naša spoločnosť od roku 1996 zaoberá aj predajom a servisom značkových solárií Ergoline, ktorých výhradným dovozcom pre Slovenskú republiku je práve naša spoločnosť.

Ponúkame širokú paletu špičkových solárií, skutočnej No.1 medzi profesionálmi. Výkonná profesionálna technika, prvotriedny komfort a fascinujúci design sú hlavnými ukazovateľmi solárií Ergoline.

So spôsobom rovnomerného opaľovania píše Ergoline novú kapitolu v napredovaní UV technológií. Pôsobivým príkladom mimoriadnej kompetentnosti značky Ergoline sú ultra – sklenené opaľovače tváre tretej generácie, ktoré prinášajú ešte lepší odrazový a transmisný výkon. Naše servisné oddelenie zabezpečuje komplexné služby týkajúce sa zriadenia prevádzky solária. Servisní technici absolvujú každoročné školenia a technický tréning, poriadané spoločnosťou Ergoline International GmbH. Odborne poradíme pri výbere vhodných priestorov, vhodných typov solárií pri zohľadnení aj prípadnej konkurencie v blízkom okolí. Zabezpečíme dovoz a inštaláciu solárií. Na solária inštalované našim servisným oddelením poskytujeme záruku 2 roky a poskytujeme tiež pozáručný servis.

 

kosik

800

Predaných produktov
like

300

spokojných zákazníkov
skusenosti

19

roky skúseností
projekty

400

realizovaných projektov

PRODUKTY

Solária

solaria

Solárna kozmetika

solaria

Servis

solaria

ČO ZABEZPEČUJEME ?

Naše servisné oddelenie zabezpečuje komplexné služby týkajúce sa zriadenia prevádzky solárneho štúdia. Odborne Vám poradíme pri výbere vhodných priestorov, výbere solárií s prihliadnutím na konkurenciu vo vašom blízkom okolí.

Čistenie solárií

Pravidelné čistenie solárií je jedným zo servisných intervalov, ktoré treba dodržiavať aby vaše solárium uspokojivo spĺnalo požadované nároky. Podľa prašnosti prostredia, v ktorom sa solárium prevádzkuje sa nastaví v ovládaní solária pravidelný interval, ktorý vás upozorní kedy treba vyčistiť filtre, UV trubice, vnútro akrylovej dosky a pod. Pravidelnou starostlivosťou zabezpečíte spoľahlivé fungovanie solária. 

Meranie hustoty toku žiarenia UV trubíc
Zákon predpisuje, že každé solárium musí mať certifikát o meraní UV žiarenia. Meranie je potrebné vykonať pri každej výmene trubíc. Firma GPJ spol. s r.o. má akreditáciu na výkon merania. Nemusíte kontaktovať RÚVZ a objednávať meranie. Náš vyškolený personál vykonáva meranie, potrebné pri kúpe nového solária alebo výmene nových UV žiariviek.
Dovoz, montáž a demontáž
Na nové soláriá inštalované našim servisným oddelením poskytujeme záruku 24 mesiacov, na montáž repasovaných solárií poskytujeme záruku na základe dohody. Montáž a elektrické pripojenie musia zodpovedať národným predpisom.
Sťahovanie solárií a záručný servis
Sťahovanie solárií a záručný servis, poskytujeme na solária inštalované našim servisným oddelením. Zabezpečujeme dodržiavanie všetkých servisných intervalov predpísaných výrobcom solária, ktoré každý náš zákazník obdrží pri odovzdávaní kompletnej dokumentácie k soláriu pozáručný servis na všetky druhy solárií, poskytujeme na základe objednávky zákazníka.
Nakonfigurovanie solárií na Európsku normu STN EN 60335-2-27
Podľa technickej normy na Slovensku je intenzita UVB žiarenia v svetelných UV trubiciach obmedzená na 0,3W/m², to je erytemálna hodnota. Táto norma je už dlhšie platná v celej EU. Pri niektorých soláriách je potrebné vymeniť nasledovné náhradné diely : UV trubice, filtre a software v soláriu.
Repasovanie solárií a predaj náhradných dielov

Predaj a výmena náhradných dielov. Obnovu opotrebených, poškodených častí solária vám zabezpečí naše servisné oddelenie. Životnosť všetkých náhradných dielov v soláriu nájdete pri Ergoline soláriách vo všetkých návodoch na použitie, ktoré obdržíte pri kúpe solária.

Predaj a výmenu UV trubíc

Správny výber UV trubíc je dôležitý pre správne fungovanie Vášho solária ale aj pre spokojnosť Vašich zákazníkov. Pri výbere správneho typu UV trubíc, ktoré sú vhodné pre Vaše solárium Vám radi pomôžeme. Staré trubice zrecyklujeme.

Navštív naše moderné solárne štúdio v Bratislave!

Nájdeš nás na Bohrova 1 v Bratislave


KONTAKTUJTE NÁSKONTAKTNÉ INFORMÁCIE

Adresa :
GPJ spol. s r.o.
Bohrova 1
851 01 Bratislava

T.č. 0905 501 027
email: info@ergoline.sk
Pracovná doba: 9:00 - 17:00

Adresa štúdia:
Solárne štúdio Ergoline
Bohrova 1
851 01 Bratislava

tel. 0263452533
otváracie hodiny: Po-Ne 9:00 - 21:00
© 2018 Všetky práva vyhradené solária Ergoline.sk | Vytvoril dsdesign.sk